Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 554,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

 

Fyzická osoba

Bc. Kateřina Šímová

se sídlem: Horní Žďár 110, 544 66 Hajnice

identifikační číslo:   03670872

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese http://www.maleradustky.cz

Email: info@maleradustky.cz

Telefon:+420 775 171 882

I. Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro objednávky zboží prostřednictvím internetového obchodu www.maleradustky.cz. Přijetím objednávky uzavíráme s kupujícím Kupní smlouvu, která se řídí těmito Obchodními podmínkami.

 

II. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy je pouze a výhradně zboží uvedené v objednávce.

Veškeré objednávky, provedené prostřednictvím internetového obchodu www.maleradustky.cz jsou závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Odeslaná objednávka je návrhem kupní smlouvy, kupní smlouva vzniká a je platná v okamžiku vzájemného potvrzení objednávky mezi kupujícím a prodávajícím. Ceny zboží jsou vyznačeny u jednotlivých položek zboží. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího v okamžiku zaplacení kupní ceny a jeho převzetí.

Ve svém zájmu uvádějte přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně kontaktujte prodejce. Zboží Vám ve většině případů doručíme do 1-3 dnů od odeslání zásilky, viz email, který obdržíte. V případě zpoždění nebo případných komplikací se tato doba může prodloužit na max. 21 pracovních dnů. Zásilku odesílám každý pracovní den ode dne připsání platby na účet prodávajícího nebo ode dne objednání na dobírku. Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné, prodávající je neplátcem DPH.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka emailem nebo telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

 

III. Dodání zboží, dodací lhůta

Prodávající zajistí dopravu zboží do místa dodání prostřednictvím České pošty, Zásilkovny nebo PPL dle dispozic, které kupující uvedl do objednávkového formuláře. Úhrada nákladů dopravy ze strany kupujícího je splatná společně se sjednanou kupní cenou.

Náklady na poštovné i balné, které kupující zvolil v objednávce, nese kupující a tyto náklady se řídí aktuálním ceníkem prodávajícího, který se nachází na internetových stránkách http://www.maleradustky.cz/Postovne-doprava-a-platba-a1_10.htm

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Faktura je odeslána na zákazníkem uvedený email a slouží současně jako dodací a záruční list.

 

Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem.
Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce. Pokud zákazník zboží převezme a dodatečně zjistí, že je zboží poškozeno, je povinen se do dvou pracovních dnů dostavit na nejbližší pobočku české pošty a škodu oznámit. Pozdější reklamace není možná.

Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zásilky během přepravy.

 

IV. Cena a platební podmínky

Ceny uvedené na internetových stránkách jsou platné v okamžiku objednání.

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

Prodávající vystaví ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu, kterou vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího.

Dobírka - peníze za zboží platí kupující až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště.

Bankovní převod - po obdržení objednávky (návrhu na uzavření kupní smlouvy) zašle prodávající kupujícímu výši kupní ceny, číslo účtu a variabilní symbol platby. Zboží zaplatí kupující na bankovní účet prodávajícího před odesláním zboží, v opačném případě nebude zboží odesláno popř. předáno. Tento způsob úhrady kupní ceny je považován za zálohovou platbu na kupní cenu.

GoPay - po vytvoření objednávky (návrhu na uzavření kupní smlouvy) je kupující přesměrován na bezpečnou platební bránu, kde kupující zadá potřebné údaje pro platbu. Tento způsob úhrady kupní ceny je považován za zálohovou platbu na kupní cenu.

 

V. Odstoupení od smlouvy

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží.

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musí spotřebitel o svém odstoupení od této smlouvy informovat prodávajícího, na adrese Horní Žďár 110, Hajnice, 544 66 nebo e-mailem: info@maleradustky.cz. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

Zboží odešlete na výše zmíněnou adresu - nesmí být použité ani poškozené, pouze kompletní.

Návrh na odstoupení od smlouvy:

„Jednostranně odstupuji od smlouvy ze dne: přesné datum + číslo dokladu a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na účet č.:  ".

Při splnění výše uvedených podmínek Vám odešleme peníze za zboží bankovním převodem (bez poštovného) a to do 10-ti dnů od fyzického obdržení zboží od Vás.

Ke zrušení objednávky může dojít i prodávajícím a to v těchto výjimečných případech: zboží není na skladě, zboží bylo poškozeno při kompletaci, neproběhla platba za zboží nebo objednávka byla falešná.

O zrušení objednávky je zákazník vždy informován.

VI. Reklamace, záruka zboží

Záruční doba na zboží je 24 měsíců. Tato lhůta se nevztahuje na vady způsobené, nedodržením neodborným nebo nešetrným zacházením, použitím výrobku v rozporu s jeho účelem, mechanickým poškozením nebo opotřebením. Záruku nelze uplatnit na zboží, které v kombinaci s dalším materiálem reagovalo a poškodilo výrobek. Návod jak pečovat o bižuterii naleznete zde: http://www.maleradustky.cz/Pece-o-bizuteriii-a1_6.htm

Kupující je povinen v době převzetí zboží provést množstevní a kvalitativní přejímku a posoudit, zda se nevyskytují zjevné vady zjistitelné v okamžiku převzetí zboží. V případě zjištění odchylky při přejímce uplatní kupující neprodleně reklamaci vůči prodávajícímu. Na pozdější reklamace tohoto typu nebude brán zřetel.

Reklamační požadavek musí obsahovat: specifikaci vadné dodávky (druh zboží) a popis vady, číslo dokladu.

Prodávající se vyjádří k reklamaci ve lhůtě do 14ti dnů od písemného (může být i emailem) uplatnění reklamačního nároku.

Prodávající na základě posouzení a uznání reklamace provede buďto výměnu za bezvadné zboží nebo se obě strany dohodnou na jiném způsobu řešení – např. vrácení peněz.

Upozornění: Barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení. Rozdíl může být způsoben technikou fotografování nebo typem vašeho monitoru.

 

VII. Slevy a slevové kupony


V případě, že sleva nebo slevový kupon bude uplatněn v rozporu s pravidly dané slevy či slevového kuponu má prodávající právo takové uplatnění slevy nebo slevového kuponu odmítnout. V takovém případě je kupující informován a bude mu nabídnuta možnost vyřídit objednávku bez této slevy či uplatněného kuponu.

Pravidla a podmínky pro uplatnění konkrétní slevy jsou přiloženy buď přímo ke slevě (formou informací), nebo je u slevy uveden odkaz na webové stránky, kde jsou pravidla slevy podrobně popsány. V případě, že dojde při výkladu slevy k nejasnostem, platí výklad použití prodávajícího.

Každou slevu, nebo kupon lze uplatnit pouze jednou, pokud není výslovně uvedeno jinak. V případě více násobného použití má prodejce právo odmítnout takovou slevu uznat.

V případě, že je hodnota dárkového poukazu, či slevového kuponu vyšší, než je hodnota celého nákupu, rozdíl se na nový poukaz či kupon nepřevádí a nevyčerpaná suma se zpětně neproplácí.

 

VIII. Ochrana osobních údajů

Respektujeme Vaše soukromí. Avšak abychom Vám mohli nabídnout plnohodnotný servis, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Údaje o Vašich nákupech jsou nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací apod. Tato data chráníme před zneužitím - jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

Více informací k ochraně osobních údajů GDPR, najdete kliknutím ZDE.

Používáním internetového obchodu www.maleradustky.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Občas Vám přijde email s nabídkou slevy a pokud s těmito nabídkami nesouhlasíte, odhlaste se prosím z newsletterů v emailu. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

Po uskutečnění objednávky, bude předán e-mail zákazníka společnosti Allegro Group (Heuréka), pro zaslání hodnotícího dotazníku v rámci služby "Ověřeno zákazníky". Na uvedenou e-mailovou adresu bude v průběhu 10 dní od nákupu zaslán odkaz na dotazník, ve kterém může zákazník hodnotit kvalitu služeb a produktů, s čímž kupující výslovně souhlasí.

Jak ověřuji hodnocení zákazníků?

Hodnocení s odznakem Ověřená recenze pochází od zákazníků, kteří hodnocený produkt u mě v minulosti prokazatelně zakoupili. Objednávky se párují s účtem registrovaného uživatele, který daný produkt zakoupil, nebo s e-mailem zákazníka, který produkt hodnotil na základě e-mailové výzvy obdržené po nákupu produktu. U ostatních recenzí bez odznaku nedokážeme nákup ověřit, ale pochází od registrovaných zákazníků. Celkové hodnocení se počítá aritmetickým průměrem všech hodnocení produktu. Žádné recenze nemažu a zobrazuji všechna pozitivní i negativní hodnocení.

 

Platnost Obchodních podmínek: 01.1.2023

 

Přehled českých puncovních značek:

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz