Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 554,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Zajímavosti pro vás
  3. Péče o bižuterii, Návody
Návody a péče

 

Jak pečovat o hodinky?

Každé hodinky před odesláním kontroluji, zda fungují, tikají a tak se vždy ujistím, že odesílám vše funkční a v pořádku.

Může se stát, že baterie už je slabší (což bohužel nepoznám) a časem Vám hodinky přestanou tikat. V tomto případě je výměna baterie potřebná k dalšímu fungování hodinek.

Výměna baterie je jednoduchá záležitost. Stačí když nožíkem zboku vydloubnete ven zadní kryt, odejmete plastovou ochranu, která drží uvnitř torzo, aby se nehýbalo. Vycvaknete špičkou nožíku baterku ven a dáte novou. Vrátíte zpět plastový kruh a zacvaknete zadní kryt.

Pokud si na výměnu baterie netroufáte, můžete hodinky poslat zpět ke mě a já baterii vyměním anebo v hodinářštví Vám jistě také bez problémů pomohou.

Návod k používání hodinek je jednoduchý a intuitivní. Boční nebo horní tlačítko slouží k nastavení času. Tím že vycvaknete tlačítko o stupínek nahoru, tak se uvolní ručičky a můžete nastavit konkrétní čas. Zacvaknutím tlačítka zpět, zafixujete čas a hodinky odtikávají.

Hodinky nejsou vodotěsně, pokud tak není uvedeno u daného produktu. Prosím dávejte si pozor na vodu. Určitě se s nimi nekoupejte a celkově je nenamáčejte ve vodě. Je lepší když s hodinkami nespíte, hlavně kvůli Vašemu pohodlí :)

 

Jak pečovat o bižuterii?

Bižuterie je křehká a může se při neopatrném zacházení poškodit nebo rozbít. Chraňte ji před kontaktem s tvrdými předměty, vodou nebo pádem z výšky.

S bižuterií neuklízíme (pozor na chemikálie).Je sice určena na příležitostné i celodenní nošení, pozor ovšem na plavání, opalování, sportování, návštěvu kadeřníka, maséra či kosmetičky.

Bižuterii uchovávejte nejlépe ve šperkovnici nebo uzavřené krabičce (po dlouhodobém působení světla hrozí její znehodnocení).

Bižuterii chemicky nečistěte. Náhrdelníky na vlasci nejlépe uchovávejte uložené každý zvlášť, aby se nezamotaly. Před spaním bižuterii odkládejte (bižuterie by se mohla přetrhnout, zamotat nebo se poničí bižuterní komponenty).

Doporučení:

1. Po oblékání, použití všech krémů, parfémů a laků na vlasy si připnout bižuterii jako poslední.

2. Při svlékání sundat bižuterii jako první. Nenechávat na přímém slunci, neodkládat do kovových nádob.

Řetízky, náramky a náušnice se mohou zachytit o látku a poničit látku i bižuterii, případně způsobit poranění.

 

Čištění:

K čištění bižuterie je možné použít měkký, čistý a suchý hadřík. Nepoužívejte žádné čistící prostředky!

 

I přes dodržení výše uvedených doporučení je zřejmé, že se na vámi zakoupeném zboží časem objeví známky jakéhokoliv opotřebení. Jedná se jen o běžné opotřebení, na které se nevztahuje záruka.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz